Náradie VDE - BERNSTEIN - profesionálne náradie pre elektroniku

Prejsť na obsah
POPIS

Náradie VDE:

Čo znamená VDE? Jedná sa o nemeckú Spoločnosť pre Elektrotechniku, Elektroniku a Informačnú techniku - (Verband der Elektrotechnik, Elektronik und Informationstechnik), ktorá určuje bezpečnostné normy, ktorým musia výrobky používané pri práci s elektronikou zodpovedať.
Vysoko kvalitné VDE náradie obsahuje dvojfarebnú - spodnú žltej farby a červenú vrchnú bezpečnostnú izoláciu podľa najprísnejších požiadaviek a stanovení IEC 60900 / EN 60900. Keby sa náhodou poškodila horná vrstva, žltá sa zviditeľní, čím automaticky upozorňuje na nebezpečie.
Každý jeden kus náradia je osobitne kontrolovaný, testovaný a potom určený na prácu pod striedavým prúdom s napätím do 1000 V a jednosmerným prúdom s napätím do 1500 V.


Bezpečnosť NADOVŠETKO!

Náradie VDE je osobitne, kus po kuse kontrolované a preverované na bezpečnosť s napätím 10 000 V,  určené pre prácu pod napätím 1000 V, čo znamená 10-násobnú bezpečnosť.


Priepustnosť izolácie:

Priepustnosť ochrany VDE náradia  sa preveruje od tlakom 20 N. Pri teplote 70° C nie je povolená žiadna priepustnosť, keď sa testuje pod striedavým prúdom s napätím 5000 V.

Sila priľnavosti:

Priľnavosť bezpečnostnej PVC-izolácie k náradiusa konroluje pod tlakom 50500 N po dobu 168 hodín pri teplote 70° C.
Kliešte
Skrutkovače
Pinzety
Kľúče
Sady náradia
O nás                                                                             Kontakt

Návrat na obsah